Trapster

Trapster Windows Mobile

Twój detektor radarów nazywa się Trapster

Trapster to program ostrzegający przed obecnością radarów policyjnych na szosie. Jego działanie opiera się na współpracy kierowców. Jeśli nie lubisz płacić mandatów, pobierz darmowy Trapster dla Windows Mobile. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pokazuje radary w wielu krajach
  • Może działać bezobsługowo

Wady

  • Ładuje się powoli
Więcej

Bardzo dobry
8

Trapster to program ostrzegający przed obecnością radarów policyjnych na szosie. Jego działanie opiera się na współpracy kierowców. Jeśli nie lubisz płacić mandatów, pobierz darmowy Trapster dla Windows Mobile.

Na mapie wyświetlanej w aplikacji możesz zobaczyć zaznaczone ikonami radary policyjne oraz kamery rozmieszczone na trasie. Informacje o nich pochodzą od innych użytkowników-kierowców. Ty również możesz nanieść na mapę radary, które znasz, a których nie ma jeszcze w Trapster.

Zalecamy rozsądne korzystanie z aplikacji. Używanie telefonu podczas jazdy jest zabronione i może być niebezpieczne. Możemy jednak skonfigurować program, tak aby działał bezobsługowo. Będzie wtedy ostrzegał o obecności radarów za pomocą sygnału dźwiękowego. Program wymaga telefonu wyposażonego w moduł GPS.

Najczęściej pobierane Mapy i GPS na Windowsmobile

Więcej
Trapster

Download

Trapster Windows Mobile